Dobrze prezentujący się barman – pokazy barmańskie. Barman na targi

To z pewnością jeden ze stałych elementów każdego imprezy – nie jednemu uczestnikowi w trakcie przemówienia albo spaceru między boksami, zaschnie w gardle, czy też poczuje potrzebę zażycia kilku procentów, w przypadku, kiedy coś nie idzie po jego myśli. Wszystkie te sytuacje są często spotykane, a potrzeby realizowane przez osoby zajmujące się obsługą baru. Wydarzenia kulturalne, spotkania biznesowe, połączenia obu organizowane w gigantycznej hali z setką rozłożonych na jej powierzchni boksów – to idealne miejsca na pokazy barmańskie, które stanowią jedną z głównych atrakcji imprezy.

Większość z nich stanowi pokaz sztuczek i tricków z wykorzystaniem akcesoria barmańskich, kieliszków, szklanek oraz shakerów. Wszystkie też narzędzia stanowią element podstawowej obsługi w trakcie serwowania drinków, jednak i w tym przypadku można pokazać, że mają one również inne przeznaczenie. Podczas podrzutów, przerzutów czy przekładania z ręki do ręki, wiele z nich wygląda, jakby lewitowały.

Dlatego też barman na targi idealnie nadaje się do zabawiania gości i zachwycania ich swoimi talentami w zakresie serwowania drinków.