Jak wybrać miejsce na wesele?

Wielu przyszłych nowożeńców nie ma pomysłu od czego zacząć przygotowania do wesela. Ten wyjątkowy dzień musi być naprawdę dobrze zaplanowany. Organizację imprezy najlepiej będzie rozpocząć od wyboru odpowiedniej sali. Oczywiście zrobić to możemy dopiero po ustaleniu liczby gości – wielkość lokalu musi być wystarczająca.

Na samym początku warto zapoznać się z opiniami temat sal weselnych. Doskonałym źródłem informacji będą znajomi, którzy stosunkowo niedawno brali ślub. Od nich możemy także dowiedzieć się jaką muzykę wybrać. Kiedyś częstym wyborem były zespoły weselne, jednak dziś ich rolę zajęli DJ’e i wodzireje. Czasami sala weselna sama może zaoferować nam znanego DJ’a.
Coraz popularniejszą w ostatnich latach alternatywą dla sali weselnej jest impreza w dawnym stylu. Można ją zorganizować w remizie, bądź sali kinowej. Odpowiedni wystrój, oświetlenie i akustyka nadadzą weselu niepowtarzalnego wręcz klimatu.

Warto pamiętać, że całość efektu zależy też od naszego budżetu. Planowanie imprezy w plenerze z najlepszą muzyką przy mocno ograniczonych środkach to kiepski pomysł. Lepiej w takim wypadku postawić na klasyczną salę weselną. Warto też przeanalizować listę gości – może kogoś wcale nie warto zapraszać i za niego płacić?