Ciekawe pomysły na spędzenie wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński może być bardzo pozytywnym wspomnieniem na wiele lat. Jednak żeby tak było musimy zadbać o to, aby robić w jego trakcie coś ciekawego. Z tego względu, jeżeli to na naszych barkach spoczywa obowiązek zorganizowania wyjątkowego wieczoru panieńskiego, powinniśmy rozważyć jego urozmaicenie poprzez różnego rodzaju zabawy.

Wspomnienia na lata

Ciekawym sposobem na to, aby dzień ten był dla panny młodej niezapomniany jest przygotowanie pytań o spodziewaną przez nią przyszłość. Uzyskane odpowiedzi powinniśmy zapisać na karteczkach, które następnie umieścimy w szczelnie zamkniętej buteleczce. Po latach można będzie do niej powrócić i przekonać się w jakim stopniu nasze plany i marzenia zostały zrealizowane. Pytania mogą być rozmaite, na przykład dotyczące tego ile według panny młodej będą mieć dzieci lub gdzie będą mieszkać. Można również zawrzeć tam pytanie o to co takiego kocha w swoim wybranku. Taka odpowiedź czytana po upływie czasu z pewnością będzie miłym powrotem do podstaw związku.

Zabawa dla wszystkich

Pomimo tego, że to panna młoda jest najważniejsza podczas tej imprezy, warto dodać do jej planu zabawy na wieczór panieński, które zaangażują wszystkich jej uczestników. Przykładowo, można każdej osobie rozdać kieliszek i zaproponować zabawę, w której każda osoba, po kolei, będzie wypowiadać zdanie rozpoczynające się od słów “jeszcze nigdy”, na przykład “jeszcze nigdy nie chodziłam nago po mieszkaniu”. Osoby, dla których wypowiedziane zdanie nie jest prawdą powinny się natychmiast napić. Zabawa ta jest doskonałym sposobem na rozluźnienie atmosfery i powinna być odpowiednia dla wszystkich uczestników.

Wyjątkowy wieczór

Możemy wyjść również z założenia, że wieczór panieński powinien być imprezą, na której robi się szalone rzeczy. W tym celu możemy przygotować listę zadań, które ma wykonać panna młoda, na przykład zdobyć numer telefonu obcego mężczyzny lub narysować serduszko szminką na lustrze w męskiej ubikacji. Pamiętajmy jednak przy tym również o ustaleniu kary, jaka czekać ją będzie jeżeli zadania nie wykona.